O nás

Inspektor nemovitostí Ing. Vladimír Sháněl

Pracuji v týmu složeném podle potřeby z různých profesí. Jsem stavební inženýr s praxí a zaměřuji se na realizace menších staveb a rekonstrukcí, vždy tak abych byl schopen mít celou akci pod osobní kontrolou. „Co nakreslím, to postavím a za to ručím“.
Inspekce nemovitostí mi nabízejí jedinečnou možnost podrobně zkoumat velké množství staveb za krátkou dobu. Poučit se z chyb našich předchůdců je vždy pro praxi stavitele velký přínos.

Zkušenosti s inspekcí nemovitostí

Jako stavební inženýr pohlížím na řešení staveb s praktickým pohledem. Zároveň jsem také registrovaný člen AIN tzn. člen Asociace Inspektorů nemovitostí a díky tomu, že se zaměřuji na realizaci menších staveb, konstrukcí, a jejich kontrolu a inspekci, vím vždy o „každém šroubku“ a to je nesmírná výhoda při jakékoliv reklamaci nemovitosti nebo její certifikaci.

Inspektor nemovitostí Ing. Vladimír Sháněl

Servis, rychlost, spokojenost

V dnešní době, kdy je vše online a téměř ihned se i já snažím tomuto trendu přizpůsobit. Nicméně je pro mně stále důležitější kvalita před kvantitou a tak, ikdyž jsem schopen provést kontrolu domu, stavby, bytu, nemovitosti nebo jejich inspekci do druhého dne, nikdy se neomezuji časem, který nad inspekcí strávím. Je důležité klientovi vysvětlit veškerou problematiku a to jednoduše. Snažím se nepoužívat odborné výrazy, kterým by klient nerozuměl, nebo je omezuji na minimum. Při koupi domu nebo bytu nebo při jejich rekonstrukci chtějí klienti často znát, jak drahé to vše bude. V tomto případě je na místě protokol k inspekci nemovitosti, který vždy vystavuji a následně s klientem procházím a vysvětluji.

Jako člen AIN, tedy Asociace Inspektorů Nemovitostí se řídím etickým kodexem a jsem nestranným odborníkem na stavby a nemovitosti.

Stavební praxe:

9/2001-6/2006
Fakulta stavební Brno – Pozemní stavby, statika ocelových a dřevěných konstrukcí

2006-2007
MF Orion Brno, bytový dům „V Kolonii“ Nymburk – Stavební technik na stavbě bytových komplexů

2007-2008
Waltham Forest school, LONDON – Site Engineer – Stavbyvedoucí na stavbě betonového skeletu školy
NorthMiddlesex Hospital, LONDON – Structural Engineer – Řízení stavební přípravy statiky pro nemocniční komplex

2009-2010
Specialista technického úseku přípravy zakázek

2010 – 2014
Konečně na volné noze

Drobné stavby, rekonstrukce, projekce – viz. Reference

Další mé kladné reference na rekonstrukce, stavby a hlavně inspekci nemovitostí naleznete na webových stránkách www.nemopasHK.cz